ORDER BY 10AM FOR SAME-DAY DELIVERY!!! LOOKING FOR THE KETO PACK? PICK A VARIETY PACK SIZE AND THEN SELECT KETO!!

All-Organic Produce.

Delivered.

Scroll Down or Click Here to View All Products

Update 9/23/2020

Variety Packs

  • A SMALL Pack
    Regular price
    $25.00
    Sale price
    $25.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • A MEDIUM Pack
    Regular price
    $50.00
    Sale price
    $50.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • A LARGE Pack
    Regular price
    $75.00
    Sale price
    $75.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out

A La Carte Items

  • Bananas (by the bunch)
    Regular price
    $3.50
    Sale price
    $3.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Carrots
    Regular price
    $2.50
    Sale price
    $2.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Coconut
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Ginger (1lb)
    Regular price
    $3.50
    Sale price
    $3.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Red Onion (5lb bag)
    Regular price
    $7.00
    Sale price
    $7.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Valencia Oranges (5lb bag)
    Regular price
    $7.00
    Sale price
    $7.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Zucchini (2lb pack)
    Regular price
    $4.00
    Sale price
    $4.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out

The Goods

  • Almonds (1lb)
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    $14.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pistachios (7oz pack)
    Regular price
    $8.00
    Sale price
    $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chopped Garlic
    Regular price
    $3.00
    Sale price
    $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sun Dried Tomatoes
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chopped Shallots
    Regular price
    $3.50
    Sale price
    $3.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dried Chipotle Chilis (per ounce price)
    Regular price
    $2.00
    Sale price
    $2.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out

Blog posts

Customer Testimonials

RAW Food is amazing. They consistently provide a great variety of organic fruits and veggies along with excellent customer service and personal attention. Thank you for taking such good care of our family with your delicious deliveries!

Kim D

I used to think buying organic produce was a waste of money. You pay twice as much for produce that spoils before you can finish it. Then I tried RAW Food.  When I compared the packs to the cost of organics at the grocery store, I was amazed. The price is well worth it and it's delivered right to your door, saving you time and money!

Ector C.

I absolutely love RAW Food and Goods! I've ordered from other produce delivery companies in the past and I wasn't happy with the service. With RAW FOOD, I have everything I need to cook healthy meals for my family. The items arrive looking fresh, clean, and packed neatly. My picky girls enjoy it all and for that I'm so thankful!

Karla Q.

Raw Foods has provided me with access to affordable organic produce that I would not normally buy for myself. Their price and quantity allow me to venture out and try new items and recipes that I typically wouldn’t try on my own. I am now using more fruits/vegetables than ever before without breaking my pockets. I am extremely happy with my packs!!

Brittany P.

I am blown away at how much produce we get with each delivery. We usually spend way more at the grocery store for less-fresh, non-organic produce. And we don't get nearly as much variety! We're loving RAW Food and Goods!!

Steph F.

Absolutely love you guys! Just got my order and everything is so fresh/great variety! Even my 9yo son was super esctatic, "RAW CAME"!!

Stella K.

Who We Are